Prodej Techniky

PRODEJ DIAGNOSTIKY

DIAGNOSTIKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL BOSCH

BOSCH KTS TRUCK

Modulární diagnostické testery Bosch pro užitková a nákladní vozidla umožňují autoservisům dostat své zákazníky rychle zpět do provozu. Ať už se základní verzí KTS Truck nebo s pohodlným řešením „vše v jednom“   KTS 900 Truck, mohou autoservisy provádět diagnostiku i údržbu téměř všech běžných elektronických zařízení a systémů. Software ESI[tronic] 2.0
s informačními segmenty Truck a OHW (zemědělská technika, stavební a pracovní stroje) k tomu poskytuje potřebné funkce a informace.

Pro uživatele KTS TRUCK poskytujeme kompletní služby, včetně instalace a úvodního zaškolení personálu. Náš propracovaný systém technické podpory a akreditovaných školení, zaměřených jak ovládání diagnostických testerů, tak na elektronické systémy vozidel vám umožní efektivně využívat všechny možnosti, které vám tyto diagnostické testery nabízejí.

V případě zájmu vyplňte poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte.

DIAGNOSTIKA OSOBNÍCH VOZIDEL  BOSCH

BOSCH KTS, FSA 
 
Pro profesionální servis a profesionální opravy je v dílnách stále důležitější diagnostika. Nová generace řešení pro diagnostiku vozidel od společnosti Bosch podporuje vedle všech

současných rozhraní vozidel také budoucí rozhraní založená na protokolu Ethernet (DoIP). Byla vyvinuta pro potřeby profesionálů a pro podporu každodenního života autoservisu.
Kromě toho komplexní diagnostiku a opravy podporují také kvalitní hotline a školení.

V případě zájmu vyplňte poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte.

 

DIAGNOSTIKA DEVCOM

Český výrobce diagnostických zařízení nabízí v oblasti užitkových vozidel a autobusů optimální řešení multiznačkové diagnostiky pro široké spektrum zákazníků.

Diagnostiku DEVCOM lze konfigurovat také pouze pro vybraná značky vozidel, co ocení zejména dopravní společnosti, nebo servisy se zaměřením na opravy konkrétních značek vozidel.

Pro uživatele diagnostiky DEVCOM poskytujeme kompletní služby technické podpory a školení. 

V případě zájmu vyplňte poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte.